Maska ze złotem

Ekspresowe odżywienie i poprawa kondycji skóry widoczna od razu po wyjściu z salonu?
Przywitajcie nasz ulubiony zabieg z maską ze złotem!

Jak wiadomo, naturalna produkcja kolagenu w naszym organizmie spada po 26 roku życia. Aby wspomóc go i zapobiec przed utratą tak cennego białka, przychodzimy dla Was z niesamowitą opcją! 

Zabieg odbywa się w relaksującej atmosferze, skóra zostaje oczyszczona za pomocą żelu kolagenowego do mycia twarzy, następnym krokiem jest wykonanie peelingu kolagenowego, aby przygotować skórę do głównego kroku – maski ze złotem. Po nałożeniu maski, wykonywany jest masaż twarzy, aby wspomóc składniki aktywne znajdujące się w masce w dokładnym wchłonięciu się w skórę twarzy. 

Zabieg jest uniwersalny, nadaje się dla każdego typu cery. Dodatkowo, podczas trwania zabiegu przedstawiamy Wam formę dopełnienia go o pielęgnację domową, aby wykorzystać wizytę maksymalnie i mieć najlepsze efekty.

Maski ze złotem są idealnym dopełnieniem pożądanego efektu, intensywnie stymulują i regenerują komórki zaś kolagen i elastyna zapewniają efekt natychmiastowego napięcia oraz mocnego nawilżenia skóry. Złoto dodatkowo ją nawilża, tworzy również na jej powierzchni warstwę, która chroni przed efektem “upływu czasu”.

Cennik

  • MASKA ZE ZŁOTEM 150 ,-

Bloom UP

Nie czekaj i umów się na wizytę w naszym gabinecie.