Mezoterapia mikroigłowa + bb glov

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest to bezpieczny, naturalny zabieg odpowiadający na wiele potrzeb skóry, takich jak odmładzanie twarzy i szyi, cellulit czy wypadanie włosów.

Mezoterapia igłowa to zabieg dla każdej kobiety, która pragnie zachować młody, zdrowy wygląd na dłużej. Dzięki serii zabiegów skóra odzyskuje prawidłowy poziom nawilżenia i dotlenienia, staje się jędrna oraz jaśniejsza. 

To wspaniała alternatywa dla zabiegów wypełniających zmarszczki, ponieważ efekt jest naturalny i utrzymuje się przez długi czas. 

Zabieg polega na podawaniu za pomocą cienkich igieł substancji odżywczych (witamin, aminokwasów, kwasu hialuronowego, wyciągów roślinnych) do środkowej warstwy skóry.

 Mezoterapia z krzemem wzmacnia tkankę łączną, mezoterapia z dodatkiem witaminy C wyraźnie odmładza skórę, natomiast dodatek kwasu hialuronowego nawilża skórę.

Cennik

  • Mezoterapia mikroigłowa kuracja odżywcza 400 ,-

    Z witaminą C, z krzemem, z kwasem hialuronowym

Zabieg BB Glov

Przebarwienia, cienie pod oczami, czy też pierwsze oznaki starzenia nie dają Ci spokoju?
Prezentujemy zabieg BB Glov, stawiający czoła tym problemom,.

BB Glov to zabieg przeciwstarzeniowy, wpływający na odnowę skóry, zapobiegający powstawaniu zmarszczek. Za pomocą igieł, do komórek skóry właściwej wprowadzane są fibroblasty, które wspomagają produkcję pożądanego przez kobiety – kolagenu.

Zabieg gwarantuje piękne rozświetlenie. Cera po takim zabiegu staje się świeża, rozświetlona, a koloryt wyrównany. Dodatkowo wszelkie przebarwienia, piegi oraz pory stają się niemalże niewidoczne. Składniki używane przy BB Glov mają funkcje pielęgnacyjną oraz nawilżającą. Efekty utrzymują się ok. pół roku.

Ważne jest, aby podkreślić, że po pierwszym zabiegu przebarwienia oraz cienie pod oczami są widocznie zredukowane, lecz nie zastąpi to makijażu. Aby uzyskać bardziej trwały efekt, polecamy wykonać serię 4-6 zabiegów.

Cennik

  • BB Glow 520 ,-

Bloom UP

Nie czekaj i umów się na wizytę w naszym gabinecie.